У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

КВН "Веселый песецъ"

16 квітня 2015, 19:00, четвер
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

      Приглашает кабаре «Веселый песецъ»  
 
     Весна. Апрель. Повинуясь зову природу, «Весёлый ПесецЪ» хочет. Вас. Всех. Увидеть. Показать. Насмешить и нагрустить. У него есть – чем. Есть привычные, проверенные варианты (например, разминка, Илона Кокс старая, Элтон Джон на суржике и т.д.). Есть новые варианты, неопробованные, премьерные (глас народа «Нас сливают», маски-шоу «Шо мы», Илона Кокс новая и т.д.).
Приходите. «ПесецЪ» вас заждался.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

КВН "Веселый песецъ" відбудеться 16 квітня 2015, 19:00, четвер в Мулен Руж: Концерт Холл. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+