Танго мира

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Музыкальный спектакль «Танго мира»

Исполнители: ансамбль «Evedance», шоу-балет «Каданс», Вадим Кочетков (вокал),Елена Ледовская (вокал)

В этом спектакле мы хотим вас, дорогие зрители, познакомить с историей «Танго». С историей танца, родившегося на окраинах Буэнос-Айреса и захватившего весь мир, не оставив безразличным не одного жителя Планеты. Танго – это Страсть, Нежность, Любовь… Мы приглашаем вас окунуться в мир этих безудержных страстей вместе с нашими исполнителями. Вас ждет феерическое шоу, в котором сплелись музыка, танец, огонь страстей и волнующий голос в ритме ТАНГО.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Танго мира відбудеться 6 березня 2016, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах