У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Фортепианный концерт "Le début del'Avant-Garde "

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Совместный проект с Днепропетровским Альянс Франсез при поддержке посольства Франции в Украине. Фортепианный концерт "Le début del'Avant-Garde " (Начало авангарда).

В программе: Б.Лятошинский, С.Фейнберг, Б.Пиговат, А.Лурье

Солистка – Джесси Мебуну (фортепиано, Франция)

Джесси Мебуну увлечена русской и украинской музыкой. Она задалась целью познакомить публику с малоизвестными композиторами, особенностью творчества которых, является высокий уровень владения инструментом.

Джесси родилась в январе 1989 года, окончила «Парижскую музыкальную консерваторию» под руководством Андре Горога. Она получила множество исполнительских наград: Специальный приз за лучшее исполнение произведений Артура Лурье и Алексея Станчинского; Гран-при за лучшее исполнение произведений Бориса Лятошинского, Александра Мосолова, Бориса Пиговата, Самуила Фейнберга, Клода Дебюсси; Приз за лучшее исполнение произведений Дмитрия Кабалевского (2011, Брест) в конкурсе-фестивале современного фортепианного репертуара; Специальный приз за лучшее исполнение произведений Клода Дебюсси и Сергея Рахманинова в конкурсе  «EdelLatos « (2012, Париж).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Фортепианный концерт "Le début del'Avant-Garde " відбудеться 19 березня 2016, 18:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+