Вокал-шоу "Консонанс"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Мировые хити 70-х, 80-х»
 
Вокал-шоу «Консонанс»: молодые, красивые, а, главное – талантливые ребята, с первых же минут своего выступления погружают в музыкальную атмосферу 70-80-х годов прошлого, двадцатого века. Те из зрителей, кто в те годы слушал мировые хиты только в телепередаче «Мелодии и ритмы зарубежной эстрады», вернутся, в своих ощущениях, на 30, 40 лет назад. Ставшие, по истине бессмертными произведения из репертуара ливерпульской четверки «Битлз», шведского квартета «АББА», произведения Э.Л.Вебера («Призрак оперы»), песни и номера из бродвейского мюзикла (и одноименного фильма) «Кабаре» в очередной раз напомнят, что все преходяще, и, только музыка вечна.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вокал-шоу "Консонанс" відбудеться 12 квітня 2016, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Акція до дня народження компанії! Купуйте квитки
і беріть участь у розіграшах