Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Євген Соя

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Євген Соя – поет та мандрівник, один з перших і один з найяскравіших представників нової поетичної хвилі. Він м'яко привабливий та водночас небезпечний, втім, як і всі одесити, а всі його вірші – про кохання.
 
Євген щиро та відкрито розповість вам про те, що шукав у сотнях міст. Все буде інтимно — так і має бути, коли до справи причетна поезія. Такі вечори роблять міські вогні яскравішими, автівки швидшими, а кохання солодшим.
 
Цей вечір буде особливим, як і завжди. 16 вересня на Даху Музею Євген презентує нову книгу "Прибежище". У програмі нові та кращі вірші.
Творчий вечір звучатиме російською мовою.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Євген Соя відбудеться 16 вересня 2021, 19:00, четвер в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма