Інформація щодо обмеження масових заходів!

Євген Соя. Презентація нової книги

25 лютого 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Євген Соя – поет та мандрівник, один з перших та найяскравіших представників нової поетичної хвилі. Він м'яко чарівний та небезпечний, втім, як й усі одесити, і всі його вірші — про кохання. І він цим пишається.
 
Євген розповість вам про те, що шукав у сотнях міст, все інтимно, як і має бути, коли до справи причетна поезія. Такі вечори змушують міські вогні горіти яскравіше, машини – мчати швидше, а кохання – ставати солодшим.
 
Цей концерт за декілька днів до весни стане дуже особливим, адже цього разу Євген привезе до Дніпра нову книгу «Цветоводство в гостиничных номерах». У програмі нові та найкращі вірші. До зустрічі 25 лютого о 19:00 у Музеї українського живопису.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Євген Соя. Презентація нової книги відбудеться 25 лютого 2020, 19:00, вівторок в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+