FACE

31 жовтня 2017, 19:00, вівторок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

По техническим причинам украинский тур смещается на несколько дней. Все билеты остаются действительными.

"Если бы у минималистик-трэпа и было лицо, то оно было бы обязательно украшено татуировками и очками от Gucci, воспевало роскошь и высмеивало факбоев. Эта амальгама из эпатажа, франтовства и ироничности – фундамент творчества и имиджа в том числе и Вани FACE'а - одного из самых любимых публикой и противоречивых персонажей в русском рэпе.

Беззаботно и легко он покоряет одну творческую вершину за другой, оставляя не у дел конкурентов и хейтеров. Объехав весной всю страну, уже этой осенью FACE вновь вернётся в ваши города, чтобы презентовать расширенную шоу-программой и свой новый микстейп."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

FACE відбудеться 31 жовтня 2017, 19:00, вівторок в Сфера. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+