Гранд-шоу «Легенда - Леонід Утьосов»

Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані
минула подія
Тривалість
01:15

Про подію

Гранд-шоу «Легенда - Леонід Утьосов»
 
Режисер - народний артист України Іван Шепелєв Виконавці: Джаз-оркестр DNIPRO BAND, Вадим Кочетков, Влад Мартинов, Заслужений артист України Олександр Мірошниченко, шоу-балет «кадансом»
 
... З усіх радянських "суперзірок" Леонід Утьосов був найдемократичнішим і доступним. І дня не міг прожити без спілкування, без компанії і навіть в глибокій старості, будучи вже хворим і прикутим до будинку, страждав, якщо залишався на самоті хоча б на півгодини. На щастя для нього, таке траплялося вкрай рідко, тому що не тільки друзі та близькі знали про його унікальний талант оповідача історій, якими він щедро ділився практично з будь-яким співрозмовником. За життя Утьосова вийшли три його автобіографічні книги, які користувалися величезним успіхом. Кількість же присвячених йому книг і статей просто не піддається обліку.
У нашому концерті у кожного періоду життя великого співака є свій виконавець.
Як джаз-оркестру Утьосова - джаз-оркестр Дніпропетровської філармонії під управлінням Юрія Іщенка.
Також в концерті бере участь джаз-балет «кадансом», хореограф Марія Сашенкова.
Режисер, автор сценарію і ведучий - народний артист України Іван Шепелєв.
Всіх глядачів, охочих подивитися це грандіозне шоу, ми чекаємо 22 листопада в 19-00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Гранд-шоу «Легенда - Леонід Утьосов» відбудеться 22 листопада 2018, 19:00, четвер в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+