Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Хардкор-лекція Далі

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Це діджитал-лекція лише для справжніх фанатів творчості Сальвадора Далі від провідного мистецтвознавця ARTAREA Dnipro Володимира Малікова. Якщо це ви, читайте нижче.
 
Зустрічаємось у цифровому залі на 2 поверсі 18 квітня о 17:00.
 
На лекції ви не почуєте всяких цікавих "фактиків" з Інтернету та історій про кохання з Галою. Будемо розмовляти лише про мистецтво геніального художника, лише хардкор.
 
Ця творча зустріч - авторська ідея Володимира Малікова, який хоче заглибитись у світ Далі із справжніми фанатами його робіт.
 
Вартість квитка - 300 грн.
 
У цю суму включені: лекція Володимира Малікова (40 хвилин), відвідування діджитал-виставки за мотивами життя та творчості Сальвадора Далі (30 хвилин), мистецька фотосесія на власні гаджети (20 хвилин), прогулянка залами з графічними творами Далі ( від 20 хвилин та довше), келих вина.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Хардкор-лекція Далі відбудеться 18 квітня 2021, 17:00, неділя в Музей Українського Живопису. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+