Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Хто кому Рабинович?"

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

«ХТО КОМУ РАБИНОВИЧ?»
(«Болонка на мільярд або справжній Рабинович»)
 
Режисер – засл. діяч мистецтв України Олександр Варун
Художник – Володимир Миколюк
Балетмейстер – засл. діяч мистецтв України Олексій Коваленко
Ігор Афанасьєв – заслужений діяч мистецтв України, лауреат міжнародних премій і конкурсів, режисер, драматург, актор. Мешкав у Америці з 1993 по 2019 рік. Автор п’єс   «Одинока леді», «Шиндай», «Між небом і землею» та ряду інших, які з успіхом йдуть на сценах Європи та США.
 
Одна американська мільярдерша за заповітом залишає усе своє майно своїй улюбленій собачці, а  доглядати за нею назначає такого собі Рабиновича. А так як у місті,  та й усій країні відбулися разючі зміни, знайти собачці справжнього претендента, обнюхавши усіх, ох як нелегко ! Після того, як стало відомо про спадщину, у місті піднявся справжній «ой ґевалт!» Люди ради грошей почали не тільки прізвища міняти, але й віросповідання! У місті з’явилася ціла навала різноманітних Рабиновичей!..
 
Дата прем'єри – 15 листопада 2020 року

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Хто кому Рабинович?" відбудеться 18 березня 2021, 18:30, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+