Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Хюгге- йога в музеї

Відміна заходу
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Хюгге- йога в музеї
 
Слівце, яке розкриває секрет датського щастя - "хюгге". У ньому - вся філософія жителів найщасливішою країни на світлі - Данії.
 
Запрошуємо на спільний проект арт-простору ARTAREA Dnipro (на базі Музею українського живопису) і йогини Діани Нікітенко! Творча колаборація допоможе Вам знайти внутрішню гармонію і баланс, такі необхідні цієї осені.
 
2 листопада о 18:30!
 
Заняття хюгге-йога відбудеться в Діджитал-залі ARTAREA Dnipro, де оживають картини геніального Пабло Пікассо, Едуарда Мане, Клода Моне, Огюста Ренуара та ін.
 
2000 квадратних метрів мистецтва, створених 10 проекторами для здобуття стану хюгге ...
 
Вхід - 200 грн (у вартість включені годинне заняття хюгге-йогою, перегляд двох Діджитал-виставок, 25 естампів Пабло Пікассо, експлуатація килимків для заняття).
 
Хюгге-йога - це інтенсивна практика і інтенсивне розслаблення, поєднання жіночих і чоловічих аспектів в одній занятті.
 
Даний формат - досконалий ексклюзив для Дніпра! Станьте першими, хто знайде власне "хюгге" в музеї.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Хюгге- йога в музеї відбудеться 20 листопада 2020, 19:00, п’ятниця в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+