Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

КАРНАВАЛ ТВАРИН

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години
6+

Про подію

Прем`єра сезону! 6+ До театру всією родиною! Театралізована зоологічна фантазія в форматі інтерактивної гри за творами К. Сен-Санса та Ж. Колодуб
 
Автор ідеї та диригент-постановник Н. Яцків
(2 поверх фойє)
 
Цього разу наші маленькі глядачі мають можливість познайомитися з цікавим світом тварин. Але не через похід до зоопарку, а за допомогою музичних інструментів. Ми запрошуємо вас на справжнє музичне свято "КАРНАВАЛ ТВАРИН".
 
До світу братів наших менших нас супроводить музика французького композитора К. Сен-Санса та нашої співвітчизниці Ж. Колодуб. Через їх музику наші маленькі глядачі з легкістю вгадають хто ж завітає до музичного карнавалу. Адже музичні інструменти та геніальна музика з легкістю охарактеризують ведмідя, орла, тигра, зебру, кенгуру, поні, черепаху та багато інших.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

КАРНАВАЛ ТВАРИН відбудеться 19 листопада 2020, 17:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+