Інформація щодо обмеження масових заходів!

Трибьют Amy Winehouse

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:00
До
7 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Данное мероприятие отменено.

Если вы купили билет:

Возврат физических билетов (купленных в кассе) производится в нашем офисе по адресу ул.Московская (Владимира Мономаха), 7, ТЦ Мерлин-центр, 3й этаж 305 офис в будние дни с 11:00 до 18:00.

Возврат электронных билетов будет производиться на карточку ПриватБанка. 
Для этого просим выслать письмо на ящик 
[email protected] с темой 
"Отмена Трибьют Amy Winehouse", в письме нужно указать номер вашего заказа, номер карты ПриватБанка для возврата средств и ФИО владельца карты.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Трибьют Amy Winehouse відбудеться 16 червня 2018, 19:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+