Інформація щодо обмеження масових заходів!

Киноконцерт "Симфонический вечер" при свечах

22 лютого 2019, 19:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин
До
6 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Музика Вівальді, Баха, Моцарта, Чайковського ... Чи потрібна вона сьогодні в наше століття сучасних технологій, популярної музики, і яскравою строкатості телевізійних програм? Можна почути самі суперечливі думки з цього приводу. Може бути, зараз ця музика нам потрібніше, ніж коли-небудь. Адже вона, як ковток свіжого повітря, надає сили, знімає тягар з душі, облагороджує, допомагає жити.
 
Класика - це музика, написана в той час, коли всі шукали рівновагу і досконалу форму. І саме в ній закладена та велика сила, яку можна назвати енергією краси і гармонії.
 
Музиканти колективу - солісти симфонічного оркестру. Вихованці кращих педагогів України подарують вам яскраві емоції, а 300 СВІЧОК НА СЦЕНІ СТВОРЯТЬ ВІДЧУТТЯ зоряного неба!
 
Концерт буде супроводжуватися відеорядом на великому екрані, на якому будуть показані цікаві історії і приголомшливі пейзажі нашої планети!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Киноконцерт "Симфонический вечер" при свечах відбудеться 22 лютого 2019, 19:00, п’ятниця в Концертний зал в "Доме союзов". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+