Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія "Милі дітки"

Бронь На касу
24
години

Про подію

Милі дітки - елегантна комедія положень в Дніпрі
 
"Милі дітки" - сентиментальна і дотепна п'єса Франсуа Кампо, в якій розповідається про несподівані неприємності головного персонажа на ім'я Жорж. Чоловік прийняв рішення покинути свою дружину, і відправитися на відпочинок в компанії коханки, однак їх планам завадила раптова поява непроханих гостей. Веселі і непередбачувані повороти, казусні і Комічні ситуації - те, за що глядачі вже встигли полюбити цей твір, прем'єра якого в Дніпрі пройшла ще в 2013 році.
 
Сучасна і злободенна уявлення
Відвідати уявлення можна з кількох причин:
 
Сюжет не затягнуті, і його легко дивитися;
Вам буде цікаво сходить на нього разом з друзями або колегами;
Постановкою "Милих дітей" займалася заслужена артистка України - режисер Лідія Кушкова.
 
Варто відзначити і вдалий музичний супровід, прикрашає гідним чином все театральне дійство, яке навряд чи залишить байдужим глядача.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедія "Милі дітки" відбудеться 2 грудня 2021, 18:30, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+