Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Комедійний трилер «INTERVIEW»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вистава захоплює і не відпускає глядача з перших хвилин. Тільки б дізнатися, чим скінчиться, що станеться далі .... На сцені постійно відбувається в прямому сенсі психологічна бійня. Яку ціну можна заплатити за зручності? Чи варто її платити? Що залишається від людини, дертися вгору по прямовисній стіні кар'єри?

У виставі зайняті актори:

Наталія Коваленко, Ігор Титов, Юрій Козлов, Андрій Зіньковський, Станіслав Любарець.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедійний трилер «INTERVIEW» відбудеться 16 грудня 2020, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+