Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Академічний симфонічний концерт

Продаж припинено
минула подія

Про подію

21 лютого о 18.00 відбудеться незвичний концерт симфонічного оркестру.
Незвичний і програмою, і виконавцями.
 
В програмі – фрагменти опер, оперет, мюзиклів, музики з кінофільмів, причому деякі композиції наш оркестр виконає, мабуть, вперше за всю історію свого існування. В програмі візьмуть участь солісти Дніпропетровської філармонії (причому, як солісти класичного жанру, так і естрадні виконавці), гості з Києва і Харкова, а також вокал-шоу “Консонанс”.
 
За диригентським пультом – головний хормейстер і диригент-постановник Київського національного академічного театру оперети Ігор Ярошенко.
 
Академічний симфонічний оркестр
 
Диригент: Ігор Ярошенко
 
Вокалісти: Роман Таранцов, Віталій Лісковецький, Юлія Мандич, Роман Супряга, Катерина Миколайко, Ольга Юріна, Вокал – шоу Консонанс,
 
Ярошенко Ігор Вікторович закінчив Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського у 2004 році за спеціальністю «Музичне мистецтво» як диригент хору (клас проф. Петриченко В.В.) та у 2009 році за спеціальністю «диригент оркестру» (клас проф. Кофмана Р.І.) У Київському національному академічному театрі оперети працює з серпня 2003 року на посаді хормейстера, з червня 2011 року – в. о. головного хормейстера, а з липня 2014 року обіймає посаду головного хормейстера.
 
У січні 2016 року за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави та багаторічну сумлінну працю нагороджений почесним званням: «Заслужений діяч мистецтв України».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Академічний симфонічний концерт відбудеться 21 лютого 2021, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+