Інформація щодо обмеження масових заходів!

Концерт скрипкової музики у виконанні Остапа Шутко

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Остап Шутко знову у Дніпрі!
 
Концерт видатного скрипаля - це справжнє свято для усіх любителів музики. Адже його концерти дуже відрізняються від концертів "академічних" музикантів. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка. Тут є все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і якась особлива домашня атмосфера, коли слухач почуває себе, як найбажаніший гість на сімейному святі.
 
Разом зі своєю суперсімейкою він презентує програму НЕПЕРЕВЕРШЕНІ.
 
В концерті звучатиме різна музика: і висока класика, і супервіртуозні твори, музика до кіно, кавер версії хітів естради. "Родзинкою" концерту стане виступ усіх трьох синів: піаніста Романа, який вже презентував свій дебютний альбом Piano Explosion у Дніпропетровській філармонії, скрипаля Назара, який спробує виграти у тата своєрідний скрипковий батл та віолончеліста Андрія, який хоч і має лише 8 років, уже об'їздив зі своєю маленькою віолончеллю всю Україну .
 
Остап Шутко є одним із найвідоміших українських музикантів нашого часу. Він є лауреатом міжнародних конкурсів, а також одержувачем багатьох стипендій і нагород (зокрема від Президента України, Академії Мистецтв України, Королеви Іспанії, НЕСКО, Муніципалітету Мілана,Папи Бенедикта XVII, Amnesty International та ін.),
 
Справжній віртуоз, він є майстром комунікації і легко знаходить контакт з будь-якою аудиторією. Він сприймаєусі музичні ідеї, жанри і має величезний репертуар: класичні скрипкові твори, сучасну музику (багато композиторів присвятили йому свої твори ), популярні твори. Тому його концерти цікаві не лише професіоналам-музикантам, але і людям, які вперше попали на "академічний" концерт, якщо таким можна назвати концерт Остапа Шутка.
 
Остап Шутко постійно виступає як соліст та камерний виконавець по всій Європі. У нього багато записів на радіо та ТБ, а диски видані в Україні, Італії та США.
 
Ольга Шутко - концертуюча українська віолончелістка, в її репертуарі є майже всі відомі твори для віолончелі а грі притаманні глибина,напруга, співучий ліризм, і вона завжди старається довести, що гра на віолончелі може бути також легка і віртуозна – така, як гра на скрипці. Лауреат міжнародних конкурсів у Відні, Кальтанісетті, Києві Ольга Шутко постійно виступає як солістка, камерний виконавець і є співзасновником "U-тріо".
Має компакт-диски, записи на радіо і ТБ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт скрипкової музики у виконанні Остапа Шутко відбудеться 1 грудня 2018, 17:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+