У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Коза дереза"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музична казка з народних мотивів
 
Режисер: народна артистка України Лідія Кушкова
Композитор: засл. діяч мистецтв України Юрій Кутєпов
Хореограф: В'ячеслав Івлюшкін
 
Сучасна, повчальна, музична казка з народних мотивів, з піснями, танцями, гумором, яка переконає, що часто у житті перемагає не той, хто фізично сильніший. Жили були дід та баба. Якось прийшли до них гості, які порадили, щоби якось пережити кризу, запропонували купити у них козу. І тут почалося… Коза у вигляді сучасної дівчини, яка і поет, і танцює спочатку викликає симпатію, але через свої поступки поступово втрачає авторитет. Господарів, які прийняли її, як рідну, почастували, згодом виганяє. Тих, хто її щодня пасе, обмовляє перед дідом, ніби нічого не пила і не їла. Зустрініться у казці з вовком, зайчихою, іншими персонажами, які змусять замислитися і дітей, і дорослих про те, кого ж рахувати іншим, а кого і... на поріг не пускати...
 
У 2015 році казку переглянули польські та чеські глядачі під час гастролей театру. Прем'єра 2008р.
 
Тривалість вистави: 1 год. 10 хвилин.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Коза дереза" відбудеться 14 серпня 2022, 11:00, неділя в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+