У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Коза дереза"

Тривалість
01:20
Бронь На касу
48
годин

Про подію

 
Музична казка з народних мотивів
 
Режисер: народна артистка України Лідія Кушкова
Композитор: засл. діяч мистецтв України Юрій Кутєпов
Хореограф: В'ячеслав Івлюшкін
 
Сучасна, повчальна, музична казка з народних мотивів, з піснями, танцями, гумором, яка переконає, що часто у житті перемагає не той, хто фізично сильніший. Жили були дід та баба. Якось прийшли до них гості, які порадили, щоби якось пережити кризу, запропонували купити у них козу. І тут почалося ... Коза у вигляді сучасної дівчини, яка і поет, і танцює спочатку викликає симпатію, але через свої поступки поступово втрачає авторитет. Господарів, які прийняли її, як рідну, почастували, згодом виганяють. Тих, хто її щодня пасе, обмовляє перед дідом, ніби нічого «не пила та не їла». Зустрініться у казці з вовком, зайчихою, іншими персонажами, які змусять замислитися і про те, кого другом рахувати, а кого і... на поріг не пускати...
 
У 2015 році казку переглянули польські та чеські глядачі під час гастролей театру. Прем'єра 2008р.
 
Тривалість вистави: 1 год. 10 хв.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Коза дереза" відбудеться 29 квітня 2023, 10:30, субота в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Інші дати цього виконавця:

11 червня, 11:00
Одеса Одеська обласна філармонія ціна: від 100 грн
Купити квитки Залишилось квитків: 1013

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"