LATEXFAUNA

19 квітня 2019, 19:00, п’ятниця
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

Попередній концерт у Дніпрі дав нам понять: нада туда їхать ще. Дивовижна публіка і нєжна атмосфєрка в клубі Пополавок мають змішатися знов. Ми будемо грати для вас всі наші хітюлічки і бісіки. Обіщаємо потрошку роздіватися на сцені, а після канцика ми всі пофоткаємся і харешенько з вами прибухнем. 
 
І да, ще раз хочеться розказати про Дніпро, який це а….ий город. Він нас дуже сильно в себе влюбив, у нього є своє настроєніє і красота. Ми будемо дуже раді туда приїхати. Любов. 
 
До зустрічі!
 
Космос

 


Серфер

 

 

Ajahuaska

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

LATEXFAUNA відбудеться 19 квітня 2019, 19:00, п’ятниця в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+