Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лайма Вайкуле

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Лайма Вайкуле їде в тур по Україні. Нова програма і зіркові гості.
 
Лайма їде в Україну з новою програмою, яка не потребує якоїсь особливої назви. Достатньо написати на афіші тільки два слова - її ім'я і прізвище. Вона поза часом, поза модою і поза політикою. І, тим не менше, кожен рік Лайма підносить глядачам щось таке, що дозволяє їй з легкістю зберігати свій статус актуальної, сучасної і модної артистки. Молодь заздрить, тому що для неї немає нічого неможливого.
 
Будьте впевнені: в цей раз Лаймі теж буде чим вас здивувати:
 
«У багатьох містах цього українського туру я давно не була. Зустріч з публікою, яка тебе любить, завжди довгоочікувана. Вона скоро настане, і це робить мене особливо щасливою », - каже Лайма.
 
«Концерти будуть складатися з шлягерів і нових пісень. Люди все одно люблять те, що знають. Як би я не крутилася, не вертілася і не бажала вставити щось нове, - все одно старе не можна виключити. Будуть дуети. Разом зі мною в Україну приїде співак з Риги - Яніс Стібеліс. Краще нього пісню Раймонда Паулса «Любовь настала» ніхто не заспіває.
 
Чи заспіваю українською? Я вже почала її розуміти, - сміється Лайма. - Не на 100%, але на 80 - точно. Страшно співати іншою мовою. Це повага і відповідальність. Але я буду старатись!".
 
Цей рік ще більше пов'язав Лайму Вайкуле з Україною. У серпні в Одесі відгримів її фестиваль LAIMA RANDEZVOUA ODESSA. Вперше за п'ятирічну історію він розширив свої горизонти і перекочував з Латвії ще і в Одесу. За три дні фестиваль зібрав на одній сцені понад 30 артистів з різних країн. І це тільки початок!
 
У Лайми безліч титулів! Для одних вона еталон жіночності, елегантності, ікона стилю, справжня леді ... Інших дивують її енергія, шарм і харизма.
 
Одна з глядачок, залишаючи майданчик Літнього театру «Морвокзал» в Одесі (там в цьому році проходив її фестиваль), сказала просто і лаконічно: «Для мене Лайма одна з найкрасивіших жінок мого всесвіту».
 
І в цих словах є найдорожче - народне визнання!
 
Але Лайма не любить яскравих епітетів на свою адресу, каже, що підвищена увага до її персони поза сценою - для неї великий стрес. Тому є одна порада: давайте подивимося на чудову Лайму на сцені! Послухаємо її потужні хіти і нові пісні. І не пошкодуємо оплесків в знак нашої вдячності і любові!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лайма Вайкуле відбудеться 4 грудня 2019, 19:00, середа в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+