Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лебединое озеро (балет)

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
03:00
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

БАЛЕТ ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО
Романтичний балет в 4-х діях за мотивами німецьких казок
 
Композитор - П. Чайковський
 
Хореографія: М. Петіпа, Л. Іванов
 
Балетмейстер-постановник: Л. Воскресенська, заслужена артистка Росії
 
художники:
 
декорації - С. Спевякін, заслужений художник України (Donbass Opera);
 
костюми - Д. Біла
 
Диригент: Ю. Пороховник, заслужений діяч мистецтв України
 
Є вічні історії кохання. І є вічні, знакові, завжди культ-ші, як зараз кажуть, твори мистецтва. Безперечно, одна з них - «Лебедине озеро».
 
Любов тут, як і в житті - це і мимовільне зрада, і містика, і смертельний поєдинок, з якого герой, Принц, виходить переможцем. Але більш за все в цій вічній балетної історії тягне по-перше, Лебідь - загальновизнаний символ балету. Ця красива птиця з подовженою граціозно вигнутою шиєю і білим оперенням нагадує якесь фантастична істота напівдівчина, полуптіци. По-друге, не перестає дивувати пластика рухів балерини-лебедя: то плавних і рвучких, то виконаних смутку і агресії. І нарешті, тягне, не перестаючи, музика Чайковського, її Всепокоряющая поезія і сповнений таємниці образ жінки Лебедя, їм створений. Але як сказав хореограф Дж. Баланчин, «чим менше сказано про балет, тим приємніше його побачити на власні очі».
 
Тривалість вистави 3 год.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лебединое озеро (балет) відбудеться 31 березня 2019, 18:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.