Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Лекція на даху "Геній і муза"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Романтична лекція на даху від сучасного мистецтвознавця Музею українського живопису і Діджитал-простору ARTAREA Dnipro Володимира Малікова.
10 червня в 19:30.
 
Будемо говорити про велике кохання художника Сальвадора Далі і його музи Гали.
 
Запрошуємо всіх закоханих... у мистецтво. Парами або соло :).
 
Вхід на лекцію "Геній і муза" коштує 300 гривень з людини.
 
У вартість включено: лекція (40 хвилин), відвідування актуальної виставки Музею українського живопису на 2 поверсі (30 хвилин), фотосесія на тлі заходу на особисті гаджети, келих вина.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Лекція на даху "Геній і муза" відбудеться 10 червня 2021, 19:30, четвер в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+