Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава «LOve is...»

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 05.03.20
 

Ознайомитися з умовами повернення

 
Welcome to «LOVE IS» !!!
Ні, це не драма.
 
Натяк на комедію? Звичайно, але тільки для того, щоб бути з вами щирими ....
 
Троє чоловіків. Кожен зі своєю пристрастю. Три історії, три глибоко заховані таємниці, три абсолютно різні погляди на трепетний, вічно хвилюючий всі епохи питання - відносин між чоловіком і жінкою. Обставини зібрали їх разом, об'єднує їх дружба, але розмови аж ніяк не про це.
 
Що відбувається в свідомості чоловіка, коли він дивиться на жінку? Коли закохується? Що його захоплює і дратує, а чого він зовсім не може зрозуміти ... Що значить жіноче: «Як ти так міг?» Або: «Коли ти мені, нарешті, подзвониш?»
 
Що значить чоловіче: «Буду через 15 хвилин», і чому вони прикидаються сплячими жінкою, яка стоїть поруч в громадському транспорті?
  
Вистава «Love is ....» - це соковитий коктейль відвертих емоцій, чоловічий погляд на жінок, у всіх його абсурдних і смішних проявах, драма під маскою комедії, тому що тільки так чоловіки можуть говорити відверто про свої почуття.
 
Це спектакль, на якому глядачі обіймаються, тримаються за руки, сміються, плачуть, ловлять «мурашок» по тілу, і найголовніше розуміють, що таке «LOVE IS ...»
 
За мотивами творів «Паніка» Мікі Мюллюахо, «Що таке любов» Марса Калахана, «Марс і Венера» Джона Грея.
 
У ролях:
Богдан Адаменко
Іван Янченко
Сергій Анипченко
І красуні кабаре.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «LOve is...» відбудеться 9 березня 2020, 19:00, понеділок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+