машиністи

6 вересня 2019, 20:00, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Міркувати про популярність групи "Машина часу" - так само безглуздо, як обговорювати наявність зірок на небі або води в море. Щоб ми не говорили, ми не зможемо змінити стихію. Так і з "Машиною часу": "змінюється все в наше століття змін, змінюється звук, змінюється склад ...", але, незважаючи ні на що, залишається стабільною популярність цієї групи. На неї не вплинули ні новомодні музичні стилі, ні цькування і заборони, яким група піддалася у себе на батьківщині, коли її лідер Андрій Макаревич чітко позначив свою позицію в питанні агресії РФ проти України. "Машина часу" перевірена часом і її успіх - не випадковий і тому довговічний. Колись давно меломани називали "Машину" "нашим Бітлз", маючи на увазі загальний позитивний настрій групи. Сьогодні "Машину" можна сміливо назвати "нашими" Роллінг стоунз "- в першу чергу завдяки їх стажу на сцені. Всі вже звикли до того, що" Машина часу "- назавжди. Гарна звичка!))
Відчуваючи величезну повагу до творчої спадщини цієї видатної групи, українські музиканти з групи "Машиністи" створили триб'ют-програми з улюблених пісень "Машини часу". Виступи в Києві, Білій Церкві, Черкасах, Кропивницького, Кременчуці, Вінниці, Житомирі та інших містах України показали, що ці пісні досі популярні та при якісному виконанні виробляють супер-позитивний ефект. Солодка ностальгія і впевненість у завтрашньому дні - ці добрі почуття викликають кращі хіти "Машини часу" у виконанні групи «Машиністи». В добрий час!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

машиністи відбудеться 6 вересня 2019, 20:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+