Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мастер-класс Маши Ефросининой

21 травня 2017, 18:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

21 мая
Менора, Гранд-холл
18:00

Популярная телеведущая, общественный деятель, блогер и мама двоих детей Маша Ефросинина проведет в Днепре трехчасовой мастер-класс для женщин "Ты у себя одна", который состоится 21 мая в культурно-деловом центре Менора.

Маша поделится советами из личного опыта, и своей историей жизни. Расскажет правду о тяжелых 15-ти годах жизни, которые пришлись на невероятно успешные времена ее работы в «Подъeме». Потрясающий взлет по карьерной лестнице и одновременно с этим годы одиночества, борьбы с лишним весом и подрыв женского здоровья. Только личный опыт, только советы проверенные на себе, только личные уроки.

Самые искренние эмоции, самые откровенные темы: о здоровье, об отношениях с мужчинами, семье и детях. И конечно, не пропустим посекретничать о женских слабостях.

VIP места - первый ряд, возможность лично пообщаться с Машей и сделать фото после МК - 700 грн.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мастер-класс Маши Ефросининой відбудеться 21 травня 2017, 18:00, неділя в Grand Hall,Менора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+