Інформація щодо обмеження масових заходів!

METALLICA by Scream Inc.

17 березня 2017, 20:00, п’ятниця
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

17 марта в Днепрелучшаятрибьют-команда легендарнойгруппы "Metallica"!
В программеконцерта - все любимыепеснилегендарнойгруппы "Metallica" и не только.
Группабыла основана в 2008 году и до весны 2013 называлась Y-axis. Именноэтоназвание за четырегоданашумелокаклучшаяMetallica-трибьют команда на территории СНГ. За периодсуществованиягруппыбылосыграномногочисленноеколичествоконцертов на территориистранВосточнойЕвропы. Достаточночастыеизменения в составе коллектива заставляли останавливаться для поискановых людей и переоценкиценностей и планов на будущее, что привело к переименованиюгруппы и ориентированиятворчества на свойматериал, над чемScreamInc. сейчасупорноработает. Но ребятатакже не забывают о тех, ктовдохновилих на занятиямузыкой – ВеликуюгруппуMetallica.

Каждый концерт «ScreamInc.» пронизансногсшибательнойэнергетикой и ни с чем не сравнимым драйвом. Музыкантыкакбудтостремятсяпревзойти самих себя, с каждым разом поднимая планку профессионализма все выше и выше.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

METALLICA by Scream Inc. відбудеться 17 березня 2017, 20:00, п’ятниця в Poplavok Music Hall. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+