Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

МеріЛінор: нове велике сольне шоу

12 червня 2021, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Вперше за рік карантинних заборон, таємничих квартирників та стрімів! Приходь та відірвись під нахабний пульс твого міста!
 
МеріЛінор — дніпровський нерд-панк проект що народився три роки тому. Два альбоми, сто тисяч переглядів на YouTube, виступи на великих фестивалях, тури по містах України.
 
Єдина команда з Дніпра, що зібрала кошти на запис першого авторського альбому за допомогою краудфандінга. Противники каверів і заборон, бунтарі та невменяшкі не від слова “НЯ”. 100 відсотків інді нерд-панк! 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

МеріЛінор: нове велике сольне шоу відбудеться 12 червня 2021, 19:00, субота в Bubamara. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+