Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Моновистава "Робив і буду робити добро"

30 листопада 2020, 19:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Робив і буду робити добро - це моноспектакль, який є провідником або в тепле минуле, або в холодне майбутнє, але відбувається в теперішньому часі.
 
Як давно кожен з нас зупинявся, щоб просто подумати, згадати, подумати? А потім псіхануть, поїхавши на місяць кудись. Кинути все, або знайти себе, або хоча б почути, що ж то внутрішнє «я» нам кричить і що ми його не чуємо?
 
Такі ж питання піднімає моноспектакль. А найбільше питання - це пошук внутрішньої дитини, яка тягне руку на зустріч, але ми все кудись біжимо, чогось боїмося і забуваємо всі наші мрії і бажання і руку цю не помічаємо.
 
Тому, запрошуємо всіх в Bubamara concert hall о 19:00, 30 листопада, щоб зануритися в атмосферу ностальгії і доброї реальності з широко розкритими очима.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Моновистава "Робив і буду робити добро" відбудеться 30 листопада 2020, 19:00, понеділок в Bubamara. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+