Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Весняна симфонія ВІВАЛЬДІ

19 березня 2019, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

 

 

У цей вечір прозвучать музичні твори великих італійських композиторів Антоніо Вівальді, Нікколо Паганіні, Астора П'яццолли.
 
Вишукана розкіш, пишність і химерна естетика епохи бароко в повній мірі знайшли втілення в творчості знаменитого венеціанця Антоніо Вівальді. Його називають «італійським Бахом», і неспроста: за 63 роки життя музикант написав близько 800 творів. Талановитий композитор-новатор, віртуозний скрипаль, блискучий диригент і педагог, він залишив після себе багатющу творчу спадщину.
 
Музика Вівальді на века !!!
 
Нікколо Паганіні геніальний скрипаль, який ще в дитинстві міг зіграти з листа абсолютно незнайому мелодію. Володіючи унікальними, часом нелюдськими здібностями, музикант протягом всього свого життя залишався предметом чуток і легенд. Під чисті звуки скрипки ми відправимося в містичний світ Нікколо Паганіні.
 
Третя частина концерту буде присвячена творам Астора П'яццолли, автора знаменитого аргентинського танго.
 
Астор П'яццолла народився в місті Мар-дель-Плата, в сім'ї емігрантів з Італії. Революціонер і класик аргентинської музики ХХ століття, справжній виразник музики Буенос-Айреса і творець стилю nuevo tango, музикант, який змусив звернути увагу всього світу на аргентинське танго і закохатися в нього. Саме танго стало символом творчості Астора П'яццолли

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Весняна симфонія ВІВАЛЬДІ відбудеться 19 березня 2019, 19:00, вівторок в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+