Концерт-присвята «Муслім Магомаєв»

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:15
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Режисер-постановник залужений працівник культури Олександр Соколовський
 
Концерт-присвята Мусліму Магомаєву.  Цей концерт присвячується не тільки Магомаєву, це посвята мільйонам шанувальників Мусліма, і тим, хто любить його до сих пір, тим хто пам’ятає його, тим чиї серця зачепили його мелодії кохання.
 
Шанувальники по новому відкриють для себе творчість Мусліма, почують історію життя співака від найближчих його людей, а також від нього самого. З роками  кількість шанувальників таланту музиканта тільки збільшується! Серед них безліч молоді, яка відкриває для себе ім’я «Муслім Магомаєв». Його творчість цікава і сучасна, а творча спадщина-  безцінний подарунок, який дарує натхнення людям.
 
У концерті беруть участь вокалісти: Олена Ледовська, Вадим Кочетков, Катерина Миколайко, Роман Супряга, Зінаїда Чепа, Олександр Мирошниченко,Роман Таранцов. Музиканти: Ольга Аванесова (скрипка), Юрій Головін ( труба).  Вокал-шоу “Консонанс” та шоу-група Джем Сі.
 
Живий звук!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт-присвята «Муслім Магомаєв» відбудеться 4 лютого 2020, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+