Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Квітка"

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

 

 До Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози Дніпропетровська Філармонія і творчої колектив під керівництвом Тетяни Проскуряковою представляє мюзикл "Квітка".
Вистава про українку народженого в Америці - квітка Цiсік.
Талановита співачка багато зробила для розвитку і популяризації української музики в світі і рано пішла з життя від раку молочної залози. Голос Квітки Цiсік представляв найуспiшнiшi американські компанії, співачка майстерно працювала в різних музичних стилях і записала 2 диска українських пісень. "You lite up my life" - пісня, яку Квітка виконала для фільму, була відзначена премією "Оскар" в категорії "Краща пісня до фільму».
Записи Квiтчініх пісень є еталоном виконання української пісні. У поданні дивно поєднані Українська музика і американський колорит, джаз ділових кварталів і лірика українських пейзажів.
Хореографія і вокал додають динаміки знайомим мелодії у виконанні оркестру під керівництвом Олександра Кулiшова. Виконавиця головної ролі - Леся Задорожна, солістка Дніпропетровського театру опери та балету, лауреат міжнародних конкурсів: "Коломия" (гран-прі), Сiчеславна 2011 року (гран-прі), Сiчеславна 2013 (краща жіноча роль в музичній виставі).
Балетмейстра - постановник - лауреат міжнародних хореографічних конкурсів в Україні, Польшi, Іспанії Тетяна Проскурякова

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Квітка" відбудеться 30 березня 2019, 18:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.