Олег Каданов (акустика Оркестр ЧЕ)

2 лютого 2020, 19:00, неділя
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
24
години

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!

Олег Каданов - лідер Харківських гуртів "Оркестр Че", "Мантра Керуака", учасник гурту "Лінія Маннергейма", протягом багатьох років діліться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують різні погляди и настрої, реальність та метафізіку. Препаруючі ноосферу, він росте з кожним альбомом, занурюючись в алхімію слова і звуку, щоб розібрати на молекули містифікації сенсів та відтінки нот.
 
На живих виступах діапазон звучання досить широкий - від акустичних ранніх пісень до пізніх експерементів, створених за допомогою лупера, семплера и різноманітних гітарних ефектів. Ламані розміри, нойзове звучання и сюрреалістічні тексти - три кити, які неодмінно винесуть вас прямо на зворотній бік місяця!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Олег Каданов (акустика Оркестр ЧЕ) відбудеться 2 лютого 2020, 19:00, неділя в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+