Вистава «Он - моя сестра»

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
16+

Про подію

Віддати життя за друга не важко. Важко знайти одного, за якого варто було б віддати життя. І як показує саме життя, ще трудне передбачити, хто виявиться одним - Він або Вона.
 
Рой (Н.А. Україна Анатолій Хостікоев) - колишній правоохоронець, рухливий здоровань і приблизний громадянин, приємний в усіх відношеннях чоловік - живе поруч з постоянка музицирующих Поллі (н.а.України Володимир Горянський).
 
Взаємна неприязнь і повне нерозуміння могли б тривати вічно, якби одного разу Рой не потрапив в біду. Те, що сталося вибиває його з колії - він обриває всі зв'язки з друзями і близькими, соромлячись своєї «нової зовнішності» і взагалі теряетвсяческій інтерес до життя, намагаючись накласти на себе руки.
 
Це спектакль про людські стереотипи і життєвих ситуаціях, які їх ламають. Чудова гра акторів, оригінальний сюжет, чудові костюми, яскравий грим, багато музики і танців. І в результате- приємний післясмак після перегляду ...
 
Анатолій Хостікоєв
Володимир Горянський
Катерина Рубашкіна
Геннадій Шевчук
 
У виставі Віталія Малахова «ОН МОЯ СЕСТРА»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Он - моя сестра» відбудеться 13 лютого 2019, 19:00, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+