Інформація щодо обмеження масових заходів!

Ораторська майстерність для старшокласників!

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
48
годин

Про подію

Ораторська майстерність для старшокласників!
 
Захід відбудеться 8 грудня з 09-15 до 11-45, м Дніпро, Воскресенська 23, 3 поверх (Центральна міська бібліотека).
 
Курс читає В'ячеслав Поляков, автор книги “Уроки ораторського мистецтва”
 
С 2002 р. В' ячеслав Поляков є тренером по ораторському, сценарному та режисерському мистецтву. Цитата автора “ Завдяки пристрастному бажанню навчитись ораторському мистецтву в моє життя ввійшли творчість, успіх,любов та гармонія”.В'ячеслав Поляков (ведучий концертів і шоумен, телепродюсер, громадський діяч) ділиться секретами, які зроблять Вас краще та єфектніше максимально швидко.Єфективність перевірена і підтверджена тисячами учнів.
 
Ви можете стати класним перемовником, впевненим продавцем, запальним лектором, яскравим шоуменом, відомим телеведучім, харизматичним лідером.
 
На тренінгах В'ячеслава Полякова Ви навчитесь вміло користуватись професіональним мікрофоном, зможете пограти в захопливу гру “ Театр одного актора”.
 
 
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ораторська майстерність для старшокласників! відбудеться 8 грудня 2018, 09:15, субота в Центральна міська бібліотека, 3 поверх. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+