Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Відкриття клубу РК

5 жовтня 2019, 18:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Перші 10 років ми називалися Рок-кафе і жили на Перемозі. Потім пару років був клуб РК в філармонії. Потім 5 років РК на Ленінградській.
 
Найкоротший термін, всього 8 місяців, прожило Old School Cafe, такий собі ретро варіант старого Рок-кафе знову ж на Перемозі. Потім закрилися і думали, що назавжди.
 
Але ...
Після довгих роздумів вирішили спробувати в п'ятий раз.
 
Те, що ми відкриваємо на цей раз це не концерт-хол і не кафе. Це андерграундний Рок клуб. Приміщення (ангар), в якому після закриття OSC, 5 місяців зберігалося все майно РК і OSC вирішили використовувати під те, чим ми займалися останні 18 років.
 
Місце для всіх любителів РОКА і нашого скромного закладу. Поки так, а там подивимося) Все необхідне для проведення концертів вже готове.
 
Так що, з нетерпінням чекаємо вас 5 жовтня на відкритті нового майданчика РК в компанії кращих груп Дніпра!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Відкриття клубу РК відбудеться 5 жовтня 2019, 18:00, субота в РК, Рок-кафе. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+