Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Повний TRASH!

Продаж припинено
минула подія

Про подію

«З нами або навколо нас відбувається або те, чого ми підсвідомо прагнемо, або те, чого ми найбільше боїмося, або те, у що ми щиро віримо ...»
М.Ю. Столяров-Фельдман, приватний нотаріус

... У чорному-чорному місті, на чорній-чорній вулиці, в чорному-чорному дворі живуть дві звичайні дівчинки - Юля і Наташа, що потрапили в кілька химерну історію. Їм доведеться дізнатися, що таке душа, наскільки обережними потрібно бути з власними бажаннями, і чи такий страшний чорт, як його малюють.

Традиційний середньовічний сюжет про зіткнення людини з нечистою силою розгортається в спальному кварталі типової забудови. Про вічні цінності мовою вулиць і про теми, до яких звертався Гете і Булгаков мовою сучасного театру - у виставі «Повний trash»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Повний TRASH! відбудеться 8 грудня 2018, 16:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма