Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Повний TRASH!

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

«З нами або навколо нас відбувається або те, чого ми підсвідомо прагнемо, або те, чого ми найбільше боїмося, або те, у що ми щиро віримо ...»
М.Ю. Столяров-Фельдман, приватний нотаріус

... У чорному-чорному місті, на чорній-чорній вулиці, в чорному-чорному дворі живуть дві звичайні дівчинки - Юля і Наташа, що потрапили в кілька химерну історію. Їм доведеться дізнатися, що таке душа, наскільки обережними потрібно бути з власними бажаннями, і чи такий страшний чорт, як його малюють.

Традиційний середньовічний сюжет про зіткнення людини з нечистою силою розгортається в спальному кварталі типової забудови. Про вічні цінності мовою вулиць і про теми, до яких звертався Гете і Булгаков мовою сучасного театру - у виставі «Повний trash»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Повний TRASH! відбудеться 8 грудня 2018, 16:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+