У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Театр Віримо «Порцеляновий кролик»

5 лютого 2023, 13:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

«Порцеляновий кролик» (7+)
 
Казка про кохання
 
Вистава поставлена за мотивами книги Дікамілло "Дивовижна подорож кролика Едварда". Цю повість уся американська асоціація "Вибір батьків" уже десять років вважає найкращою книгою для дітей.
 
Якось бабуся Пелегріна подарувала внучці Ебілін дивовижного іграшкового кролика на ім'я Едвард Тюлейн. Його зробили з найтоншої порцеляни, у нього був цілий гардероб вишуканих костюмів і навіть золотий годинник. Абілін любила свого кролика, цілувала його, прибирала і щоранку заводила його годинник. А кролик, окрім себе, нікого не любив.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Віримо «Порцеляновий кролик» відбудеться 5 лютого 2023, 13:00, неділя в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.