Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Принцеса на горошині"

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей, в тому числі на руках не передбачений!

У далекому королівстві жив собі  принц, який дуже полюбляв свій сад. В цьому саду росла  прекрасна троянда і співав соловей.  Але не все так просто... Для повного щастя принцу не вистачало тільки з ким розділити свою радість від чудової краси тієї троянди і співу солов'я! Не було в нього принцеси, яка змогла б зрозуміти принца.

Але одного разу, з'явилася незнайомка... Хто вона, звідки?
Приходьте і насолоджуйтеся чудовими ляльками, оформленням, музикою, постановкою  та грою акторів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Принцеса на горошині" відбудеться 7 березня 2021, 11:00, неділя в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+