Rodin N.

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

 

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 11 травня НА 17 травня в зв'язку з погодними умовами. ВСЕ КВИТКИ ДІЙСНІ НА НОВУ ДАТУ!
 

 

 
 
 
 
11 травня. На даху музею сольний концерт - кібербард - Rodin N. - live looping.
 
"Тут зазвичай знаходиться текст, який знайомить з артистом. Я його заповнюю сам і просто привітаюсь з тим, хто його читає ...
Привіт! Мене звуть Коля Родин. Одного разу в місті Жовті Води мій знайомий геолог / бурильник Влад, побувавши на концерті, сказав, - однозначно ти кібербард, Коля!
 
Мені дуже сподобалася формулювання і меседж, тому що на сцені я з гітарою і лупер (така штука з кнопками у мене під ногами) і немає більш короткої і ємною фрази, щоб висловити мою суть.
Барду належить багато подорожувати, дивитися на схід, смакуючи день, і на захід, зітхаючи. Вдивлятися в порожнечу ночі через вікна транспортних засобів і мріяти. Але! При цьому всім я використовую всі сучасні технічні можливості live looping для того, щоб заспівати вам пісні під гітару від щирого серця. "

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Rodin N. відбудеться 17 травня 2019, 19:00, п’ятниця в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+