Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

«роздІловІ»

20 жовтня 2018, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА "РОЗДІЛОВІ"?

1. Послухати/відчути нову мову, над створенням якої працюють “роздІловІ” — поєднання тексту,звуку, візуалізації та цифрових технологій
2. Першими почути і побачити нову версію проекту
3. Як писалося в одній з рецензій — ми усі приходимо на “роздІловІ” за любов’ю

На рівні підсвідомого — на рівні звуків, почуттів і дотиків — в “роздІлових” йдеться про любов ініжність, війну, забуття й смерть, воскресіння в спогадах, сміх і тишу, і знову — про любов і ніжність.

“роздІловІ” поєднують поезію (Сергій Жадан), музику (Олексій Ворсоба, акордеон) та візуалізацію (Оля Михайлюк, і саме їй належить ідея цього інтермедіального твору). Нещодавно виник новий вимір “роздІлових” — у проект увійшли польський музикант Томаш Сікора (саксофон, саундбокс), відомий українській аудиторії по співпраці з Юрієм Андруховичем, і VJ Сергій Пілявець.

Під час виступів живими є не лише голос і музика, візуальна частина теж створюється наживо й зображення транслюється на екран. Між виступами “роздІловІ” продовжують існувати у віртуальному вимірі.

Женя Олійник / TEATRE
Це радше акт, аніж вистава або читання. Акт відчуття — повне занурення у щільний темний простір чужого серця, кожен порух якого — радісний чи відчайдушний — сполохує, наче зграйку птахів, найважливіші спогади і найпотаємніші мрії. При цьому «роздІловІ», як це не парадоксально, — надзвичайно лаконічна річ, і тому — вкрай пронизлива.

Ігор Панасов / CULTPROSTIR
“роздІловІ” — про могутність вакууму, який нерідко є середовищем існування людей, гарантом їх невидимої одиночної камери. Про всесилля любові, яка здатна цей вакуум заповнити, деактивувати, перетворити в моторошний сон-спогад. про те, як страшно жити, але дуже хочеться. “роздІловІ” вимагають об'єму, оскільки це постановка, яка малює простір варіантів реальності. І це велика радість, що проект такої тонкості й глибини знаходиться за межами андеграунду.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«роздІловІ» відбудеться 20 жовтня 2018, 19:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.