Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Портретист її Величності"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сатирична комедія.
 
Максим Колотушка вибирає творчий псевдонім - Макс Перл і мріє про кар'єру всесвітньо художника. Його приваблює успіх, слава, гроші, богемний спосіб життя. І не біда, що з талантом у Максима проблеми. У його житті з'являється продюсер Джессіка, яка знає шляхи для досягнення успіху.
 
І для цього знадобляться етикет і правила двору Її Величності королеви Єлизавети II ...
 
А ще, Макс, заради грошей, готовий малювати що завгодно, кого завгодно і що завгодно ...
 
Слоган: Це комариний зад - це труба якась? (Аристофан. «Хмари»).
 
ВИСТАВА ТІЛЬКИ ДЛЯ ДОРОСЛИХ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Портретист її Величності" відбудеться 5 червня 2019, 18:00, середа в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+