Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Свадьба Фигаро

Перейти до вибору квитків
Продаж призупинено

Про подію

Комічна опера в 4-х діях
Лібрето Л. да Понте за однойменною п'єсою П. Бомарше
Музика - В.-А. Моцарт
Режисер-постановник - Ю. Чайка, народний артист України
 
Вистава йде в декорації і костюми А. Ареф'єва, народного художника СРСР, лауреата Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка
 
Стараннями Фігаро, спритного слуги графа Альмавіви, всі жителі замку залучені в любовну круговерть, насичену інтригами і нелепими випадковості. Втім, завершується «божевільний день» веселим святом.
 
Стрімкий і веселе дійство розкриває живі характери персонажів, а чергування ансамблів, арій і витончених дуетів створює необхідне різноманіття оперних форм.
 
Тривалість вистави - 3 години

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Свадьба Фигаро відбудеться 25 березня 2021, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+