Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Віримо "Гоголь Портрет"

3 листопада 2020, 19:00, вівторок
Всі квитки продані

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 25 ЖОВТНЯ 2020 15:00 НА 3 ЛИСТОПАДА 2020 19:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення коштів до 03.11.20
Містичний атракціон за мотивами однойменної повісті М. В. Гоголя сценічна версія, постановка і художнє оформлення - ТарасШевченко
 
у віставі зайняті актори Сергій Клименко та Володимир Шапошник.
 
тривалість - 1 год. 10 хв.
 
"Це було вже не мистецтво: це руйнувало навіть гармонію самого портрета. Це були живі, це були людські очі! Здавалося, ніби вони були вирізані з живої людини і вставлені сюди."

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Віримо "Гоголь Портрет" відбудеться 3 листопада 2020, 19:00, вівторок в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.