Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

The Orchestra of Mirrored Reflections - Rooftop Noir

Продаж припинено
минула подія

Про подію

The Orchestra of Mirrored Reflections - проєкт продюсера-мультиінструменталіста Jol Tai, який недавно створив першу в Україні нейронну мережу, що грає джазову імпровізацію.
 
Тепер нейромережі генерують візуальний ряд, що реагує на звук, машинні сни під музику. Весь сет Оркестру дзеркальне відображення-поєднання електроніки та живих інструментів, світла і звуку, саксофона і синтезаторів - покликаний трансформувати свідомість слухача - відобразити, відзеркалити в потоці живої імпровізації настрою публіки та атмосферу місця.
 
The Orchestra of Mirrored Reflections учасники фестивалів:
Jazz Koktebel, Hedonism, Construction, Art Meetings, Muzohyst Jazz, Intercity, Gogolfest Dnipro.
 
Rooftop Noir - медитативний аудіовізуальний досвід, прекрасний вид, нічне місто, гарні візуали та глибока музика.
Зустрінемось на даху!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

The Orchestra of Mirrored Reflections - Rooftop Noir відбудеться 21 травня 2021, 20:30, п’ятниця в Музей українського живопису. Арт-тераса (дах). За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+