Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Тітонька Чарлі"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Блискуча фарсова п'єса англійського драматурга Брендона Томаса вперше побачила світ в Лондоні в 1882 році і відразу побила всі рекорди - вистава пройшов +1466 раз, а бродвейській постановки тисяча вісімсот дев'яносто три не сходила зі сцени чотири роки.
 
Драматург написав спеціально для комедіанта Сідні Пенлі, який був режисером постановки і виконавцем ролі донни Люсії. Вистава мала такий успіх, що Пенлі перетворився на багатія і на зароблені кошти створив власний театр. П'єса стала рекордсменом і в кіноіндустрії - існує більше тридцяти екранізацій різними мовами світу.
 
У 1973 році режисер Юрій Хмельницький запропонував відомому композитору Оскару Фельцман написати на знаменитий сюжет музичну комедію.
 
Вірші написам сам Роберт Рождественський, а лібрето створив популярний письменник-сатирик того часу Володимир Поляков.
 
Наша версія успішно йде з 2011 року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Тітонька Чарлі" відбудеться 1 квітня 2021, 18:30, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+