Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Точка G

5 квітня 2020, 19:00, неділя
Відміна заходу

Повернення коштів до 02.04.20

Ознайомитися з умовами повернення

минула подія

Про подію

Точка G - Generation of improv »популярне Київське комедійне імпровізаційне шоу знову відбудеться в Дніпрі!
«Точка G - Generation of improv» це комедія, яка створюється на ваших очах з ваших фантазій, де талановиті і харизматичні актори дарують сміх і яскраві емоції! Кожне шоу «Точка G» супроводжують аншлаги.
Всі ситуації і персонажів придумують глядачі, а актори створюють смішні історії у них на очах. Глядачі, які відчувають в собі творчий запал, можуть вийти на сцену і стати частиною імпровізаційного шедевра. Такі відчуття неможливо отримати більше ніде!
Засновник і ведучий шоу - Юрій Кляцкін. Протягом 15 років був актором, режисером і педагогом в Театрі-студії імпровізації «Чорний Квадрат». Створив перше в Україні імпровізаційне шоу «Сексуальна Чтиво», яке все 4 роки збирало аншлаги.
Після виходу з ЧК - він створив першу в Україні Школу комедійних Імпровізації (зараз - Школа Імпровізації). І тепер весь свій досвід він об'єднав в шоу «Точка G - Generation of improv»: відшліфовані десятиліттями традиції американських імпров-шоу і 4-річний досвід адаптації цього жанру в Україні. На концертах, вистава і стендапів ти просто глядач, а на шоу «Точка G - Generation of improv» - ти можеш не тільки дивитися, а й повністю впливати на все, що відбувається, створюючи свою унікальну комедію.
5 квітня 2020 р Дніпровський глядач зможе зануритися в імпровізації - найпопулярніший театральний жанр в США останні 30 років.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Точка G відбудеться 5 квітня 2020, 19:00, неділя в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+