Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Тролі у пошуках радості 17.03 (12:00)

17 березня 2019, 12:00, неділя
Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Детское музыкальное шоу "Трролы в поисках радости" Интерактивное мероприятие, с участием 2 аниматоров в костюмах персонажей Мыловыны и буль буль - это королева мыльного королевства и ее помощница.

Они обе делают пузыри наслаждаясь процессом но главный пузырь самый большой НЕ выходит в королевы и тогда она приказывает принести радость собрав ее у детей.

К сожалению собранной радости не хватает и королева приказывает найти истинную радость буль буль, которую она находит в Троллей. Украл радость Буль буль лишает радости и саму розочку, с этого и начинаются приключения.

Кроме пузырей в коротких вставках на экране песочное шоу.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Тролі у пошуках радості 17.03 (12:00) відбудеться 17 березня 2019, 12:00, неділя в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+