Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Цирк "Адреналін Драйв"

18 квітня 2021, 12:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
З 13 березня Дніпровський державний цирк презентує нову програму «Адреналін Драйв»
 
Артист весною натхненний, поспішає всіх трюком захопити. Цирк наповнений адреналіном, у всіх захоплює дух. Артист, виконуючий номер, готовий ризикнути для вас життям. На шаленій швидкості газують мотто трюки в замкнутій кулі.
 
Самий екстремальний вид циркового мистецтва-Колесо сміливості «La Pendula». Вони працюють без страховки під самим куполом цирку - це суцільний адреналін. Повітряні номера гімнастів - призерів Міжнародних циркових фестивалів, не відпускають увагу ні на хвилину.
 
А скільки радості доставлять Мультяшні герої на моноциклах. Окрасою шоу є виступ класичного па - де - де на красивих конях. Віртуозно демонструють стрибки акробати на батуті. Артисти номера «Акробатична доріжка» виконують трюки - суцільний драйв. Дивує і захоплює контакт дресирувальників з тваринами: верблюдами, собаками, биком, кіньми.
 
Сюрприз для дітей - це «Трансформер - робот» і лазерне 3D шоу
 
І, звичайно, розважає глядачів потішний, добрий клоун. Прикрашає шоу балет «Антарис».
 
Вас чекають зустрічі з зірками цирку.
Приходьте всією родиною. Ми вміємо дивувати і радувати глядача!!!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Цирк "Адреналін Драйв" відбудеться 18 квітня 2021, 12:00, неділя в Дніпровський цирк. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+