Цирк "Территория риска". Дніпро

Цирк "Территория риска". Дніпро
До увагишанувальників циркового мистецтва!
З 23 вересня 2017 року
 
Дніпропетровський державний цирк розпочинає новий цирковий сезон програмою «ТЕРИТОРІЯ РИЗИКУ»
 
Святопочинається номером неодноразовихпереможцівМіжнароднихцирковихфестивалів, Золотихпризерів на Міжнародному цирковому фестивалі «ВідлунняАзії»- «Повітрянийполіт С. Коваленко» підкерівництвомМихайлаСеврюкова.  Цізавзяті, сміливі, сильніповітрянігімнастипід самим куполом цирку крутятьпотрійне сальто і чітковиконують смертельно небезпечні трюки.
 
Порадуєглядачів веселий номер «Скакалки» підкерівництвом Михайла Севрюкова.
Вражаєсвоєюмайстерністю номер «Повітряна рамка» підкерівництвом Ольги Петрик
Знаменита дресирувальницяНіна Бойко працює звеселими ірозумнимичотириногимиартистами,Їїпуделі і далматинці з радістювиконуютьсвої трюки.На особливуувагузаслуговуєоригінальний,комічний номер з елементами акробатики у виконаннідресирувальниці і її партнера- величезногокрасенячорного пуделя.
 
Яскравевраженнясправляє номер «Еквілібр на першах» підкерівництвомзаслуженого артиста УкраїниЮріяДробота. Молодіартисти-ЛауреатиМіжнародного фестивалю цирковихмистецтв в Монте-Карло з призом «Золотий клоун»,ДипломантиМіжнародногоакадемічного рейтингу «Золота фортуна»-сміливовиконуютьзапаморочливі трюки на дужевисоких першах.
 
Запальнийтемпераментний номер на конях, щопоєднує в собі пристрасть, любов, іспанський колоритна чолі з улюбленцем публіки - неповторним «Zorro»у виконанніАндріяСпектора.Майстерністьволодіння батогом просто захоплює.. Також вражає світовим рівнем виконання його номер“КласичнадресураШотландськихпоні“.
 
Колосальнуемоційнунапругустворює ризикований  номер володарів «Бронзового клоуна» на Міжнародномуфестиваліцирковихмистецтв в Монте - Карло «Гімнасти на турніках з батутом» підкерівництвомІгора Байбака.
 
Номер «Змішанагрупатварин»Олени Макеєвоїзахоплюєувагу, дивуєдорослих та дітей.
 
Протягомвсієївистависвоїмисмішними репризами розважаєпублікуневгамовний клоун «Живчик».
 
Артистипрограми,адмііністрація та співробітники цирку,оновленаглядацька зала та манеж запрошуютьусіх на відкриття нового сезону!
 
Поспішайтепобачитинезабутнюсвятковупрограму!
 
Ми вас любимо і чекаємо !!!
Питання? Відповідь!
+