Українська співана поезія

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музиканти з Києва Олексій Морозов – гітара, Станіслав Чумаков – піаніно, Ярослав Товарянський – контрабас, Тетяна Гончарова - голос не тільки здивують Вас джазовими аранжировками українських пісень, а й придадуть тонкого етно. «То є… нетелефонна розмова» - дуже інтимна назва для вечора української співаної поезії

Автори музики – дніпропетровці, які творили цю музику, не сподіваючись на її виконання у широкому просторі. І тому, саме з цим проектом музиканти стали переможцями на AlfaJazzFestStreet 2016 у Львові.

Тетяна Гончарова - професійний менеджер. Протягом 8 років займає топ-позицію в мережі магазинів Comfy. Базова освіта - Executive MBA та механіко-математичний факультет ДДУ. Музичної освіти не має взагалі, але володіє приголомшливої краси вокалом та захоплюється ідеєю відродження українського міського романсу в стилі бароко. За плечима 10 років співу в церковних хорах, вокальних ансамблях української етнічної музики.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Українська співана поезія відбудеться 17 лютого 2017, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+